One of the top football clubs in Europe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

coach

Charles Davidson

results

The Last Match

squad

The First Team

46
Jakub Tymiński
Midfielder
16
Gabriel Ksiazek
Midfielder
3
Kajetan Jarocki
Midfielder
12
Olgierd Kulik
Goalkeeper
34
Szymon Zapisek
Midfielder
24
Julian Giepmans
Midfielder
table

Premier League

PosClubPWDLFAGDPts
1INTER BRUSSELS U1012100291424930
2INTER BRUSSELS U8540148301812
3INTER BRUSSELS U743019977229
4INTER BRUSSELS U13113083147-169
5TEMPO OVERIJSE U132200100106
6STORMVOGELS HAASRODE U13220012846